RSS
Dzisiaj jest: poniedziałek, 06 kwietnia 2020
www.bip.gov.pl
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Polnoc w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka

e-Wokanda

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi - Północ w Warszawie informuje, że "e - Wokanda" stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej.

W celu prawidłowego wyszukania interesującej sprawy za pomocą formuły "lub wpisz sygnaturę akt" należy podać pełny rok, nie zaś skrót z dwóch ostatnich liter.

PRZYKŁAD:  Zapis nieprawidłowy - I C 1/10    Zapis właściwy -  I C 1/2010


Wybierz datę:

Wybierz Wydział:
lub wpisz sygnaturę akt:

Rezultaty wyszukiwania

Znaleziono 99 pozycji spełniających kryteria wyszukiwania
L.p. Data rozprawy Sygnatura akt/Przewodniczący Sala Wydział
1 2020-04-06 08:30 IV K 15/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 IV Wydział Karny
2 2020-04-06 08:45 III Kp 295/2020
SSR Tomasz Ładny
P41 III Wydział Karny
3 2020-04-06 09:00 I C 464/2019
SSR Aleksandra Bielecka-Dobroczek
206 I Wydział Cywilny
4 2020-04-06 09:00 VI P 258/2019
SSR Monika Garstka
209 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
5 2020-04-06 09:00 VI P 340/2018
SSR Iwona Dzięgielewska
212 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
6 2020-04-06 09:00 II C 3255/2018
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny
7 2020-04-06 09:00 V Nsm 68/2020
SSR Elżbieta Redzimska
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
8 2020-04-06 09:00 V Nsm 1416/2018
SSR Magdalena Trzcińska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
9 2020-04-06 09:00 V Nsm 2180/2019
SSR Renata Tabin
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
10 2020-04-06 09:00 III K 67/2020
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
11 2020-04-06 09:00 III K 81/2020
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
12 2020-04-06 09:00 III Kp 356/2020
SSR Tomasz Ładny
P41 III Wydział Karny
13 2020-04-06 09:00 IV K 386/2019
SSR Tomasz Ładny
P41 IV Wydział Karny
14 2020-04-06 09:15 I Co 57/2020
SSR Karolina Ilkowska
226 I Wydział Cywilny
15 2020-04-06 09:30 V Nsm 110/2020
SSR Elżbieta Redzimska
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
16 2020-04-06 09:30 I C 3775/2018
SSR Karolina Ilkowska
226 I Wydział Cywilny
17 2020-04-06 09:30 III Kp 203/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
18 2020-04-06 09:30 III Kp 204/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
19 2020-04-06 09:30 III Kp 205/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
20 2020-04-06 09:30 III K 153/2020
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
21 2020-04-06 09:40 III Kp 241/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
22 2020-04-06 09:50 III Kp 261/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
23 2020-04-06 10:00 I C 3200/2013
SSR Aleksandra Bielecka-Dobroczek
206 I Wydział Cywilny
24 2020-04-06 10:00 II C 1594/2019
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny
25 2020-04-06 10:00 I C 3548/2019
SSR Karolina Ilkowska
226 I Wydział Cywilny
26 2020-04-06 10:00 V RC 574/2019
SSR Magdalena Trzcińska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
27 2020-04-06 10:00 V Nsm 592/2019
SSR Renata Tabin
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
28 2020-04-06 10:00 III Kp 252/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
29 2020-04-06 10:00 IV K 842/2018
SSR Marcin Krakowiak
P41 IV Wydział Karny
30 2020-04-06 10:10 V Nsm 41/2020
SSR Elżbieta Redzimska
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
31 2020-04-06 10:10 III Kp 254/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
32 2020-04-06 10:20 I C 3068/2019
SSR Paweł Janaszek
21 I Wydział Cywilny
33 2020-04-06 10:20 III Kp 217/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
34 2020-04-06 10:30 II C 2159/2018
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny
35 2020-04-06 10:30 III Kp 30/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
36 2020-04-06 10:40 I C 1137/2019
SSR Paweł Janaszek
21 I Wydział Cywilny
37 2020-04-06 10:40 III Kp 113/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
38 2020-04-06 10:50 V Nsm 1349/2019
SSR Elżbieta Redzimska
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
39 2020-04-06 10:50 III Kp 117/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
40 2020-04-06 11:00 I C 2991/2019
SSR Aleksandra Bielecka-Dobroczek
206 I Wydział Cywilny
41 2020-04-06 11:00 I C 1919/2019
SSR Paweł Janaszek
21 I Wydział Cywilny
42 2020-04-06 11:00 I C 2602/2019
SSR Karolina Ilkowska
226 I Wydział Cywilny
43 2020-04-06 11:00 V Nsm 1823/2019
SSR Renata Tabin
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
44 2020-04-06 11:00 VIII K 1023/2019
SSR Szymon Piętek
33 VIII Wydział Karny
45 2020-04-06 11:00 III Kp 212/2020
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
46 2020-04-06 11:00 III K 1041/2019
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
47 2020-04-06 11:00 III Kp 399/2020
SSR Dariusz Leszczyński
P13 III Wydział Karny
48 2020-04-06 11:00 III Kp 400/2020
SSR Dariusz Leszczyński
P13 III Wydział Karny
49 2020-04-06 11:00 IV K 175/2017
SSR Tomasz Ładny
P41 IV Wydział Karny
50 2020-04-06 11:20 I C 470/2019
SSR Aleksandra Bielecka-Dobroczek
206 I Wydział Cywilny
51 2020-04-06 11:30 VI P 245/2018
SSR Monika Garstka
209 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
52 2020-04-06 11:30 V Nsm 427/2020
SSR Elżbieta Redzimska
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
53 2020-04-06 11:30 V Nsm 1960/2019
SSR Magdalena Trzcińska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
54 2020-04-06 11:40 V Nsm 242/2020
SSR Renata Tabin
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
55 2020-04-06 11:45 I Ns 604/2018
SSR Karolina Ilkowska
226 I Wydział Cywilny
56 2020-04-06 12:00 I Ns 536/2018
SSR Aleksandra Bielecka-Dobroczek
206 I Wydział Cywilny
57 2020-04-06 12:00 VI U 106/2019
SSR Monika Garstka
209 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
58 2020-04-06 12:00 I Co 1773/2018
SSR Paweł Janaszek
21 I Wydział Cywilny
59 2020-04-06 12:00 VI U 335/2018
SSR Iwona Dzięgielewska
212 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
60 2020-04-06 12:00 II Cps 2/2020
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny
61 2020-04-06 12:00 V Nsm 1680/2018
SSR Elżbieta Redzimska
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
62 2020-04-06 12:00 V RC 472/2019
SSR Renata Tabin
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
63 2020-04-06 12:00 VIII K 601/2019
SSR Monika Romaniuk
P11 VIII Wydział Karny
64 2020-04-06 12:00 IV K 763/2019
SSR Tomasz Ładny
P41 IV Wydział Karny
65 2020-04-06 12:30 V Nsm 94/2020
SSR Magdalena Trzcińska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
66 2020-04-06 12:45 VI P 301/2019
SSR Monika Garstka
209 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
67 2020-04-06 12:45 VI P 122/2019
SSR Iwona Dzięgielewska
212 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
68 2020-04-06 12:45 I C 2660/2019
SSR Karolina Ilkowska
226 I Wydział Cywilny
69 2020-04-06 13:00 IV K 1087/2019
SSR Małgorzata Nowak - Januchta
20 IV Wydział Karny
70 2020-04-06 13:00 I Ns 580/2016
SSR Aleksandra Bielecka-Dobroczek
206 I Wydział Cywilny
71 2020-04-06 13:00 II C 2685/2019
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny
72 2020-04-06 13:00 V Nsm 1701/2018
SSR Elżbieta Redzimska
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
73 2020-04-06 13:00 I Ns 729/2019
SSR Karolina Ilkowska
226 I Wydział Cywilny
74 2020-04-06 13:00 III K 505/2018
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
75 2020-04-06 13:20 II C 217/2020
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny
76 2020-04-06 13:20 V Nkd 78/2020
SSR Renata Tabin
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
77 2020-04-06 13:30 I C 3118/2019
SSR Karolina Ilkowska
226 I Wydział Cywilny
78 2020-04-06 13:40 I C 2650/2019
SSR Aleksandra Bielecka-Dobroczek
206 I Wydział Cywilny
79 2020-04-06 13:40 V Nsm 439/2020
SSR Elżbieta Redzimska
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
80 2020-04-06 13:45 VI U 308/2019
SSR Iwona Dzięgielewska
212 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
81 2020-04-06 13:45 V Nsm 241/2020
SSR Magdalena Trzcińska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
82 2020-04-06 13:50 II Ns 49/2020
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny
83 2020-04-06 14:00 VII Ns 195/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
84 2020-04-06 14:00 VI U 72/2019
SSR Monika Garstka
209 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
85 2020-04-06 14:00 V Nsm 164/2020
SSR Magdalena Trzcińska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
86 2020-04-06 14:00 V RC 576/2019
SSR Renata Tabin
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
87 2020-04-06 14:00 III Ko 1342/2019
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
88 2020-04-06 14:00 III Ko 1342/2019
SSR Józef Biegański
P13 III Wydział Karny
89 2020-04-06 14:00 IV W 340/2019
SSR Tomasz Ładny
P41 IV Wydział Karny
90 2020-04-06 14:10 II Ns 39/2020
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny
91 2020-04-06 14:20 I C 2948/2019
SSR Paweł Janaszek
21 I Wydział Cywilny
92 2020-04-06 14:30 VI U 426/2019
SSR Iwona Dzięgielewska
212 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
93 2020-04-06 14:30 II Ns 38/2020
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny
94 2020-04-06 14:40 I C 1176/2019
SSR Paweł Janaszek
21 I Wydział Cywilny
95 2020-04-06 14:40 I C 591/2019
SSR Paweł Janaszek
21 I Wydział Cywilny
96 2020-04-06 14:50 II C 2516/2019
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny
97 2020-04-06 15:00 VI P 312/2019
SSR Monika Garstka
209 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
98 2020-04-06 15:00 I C 3116/2019
SSR Paweł Janaszek
21 I Wydział Cywilny
99 2020-04-06 15:10 II Co 1302/2018
SSR Marzena Chabros
213 II Wydział Cywilny

Ostatnia aktualizacja danych: 2020-04-06 06:32:13


wstecz     na górę

Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Informację wytworzył: Marcin Szymanski
Informację opublikował: Konrad Popiołek
Czas wytworzenia informacji: 27.10.2016
Dokument oglądany razy: 499 978