RSS
Dzisiaj jest: czwartek, 23 stycznia 2020
www.bip.gov.pl
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Polnoc w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka

e-Wokanda

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi - Północ w Warszawie informuje, że "e - Wokanda" stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej.

W celu prawidłowego wyszukania interesującej sprawy za pomocą formuły "lub wpisz sygnaturę akt" należy podać pełny rok, nie zaś skrót z dwóch ostatnich liter.

PRZYKŁAD:  Zapis nieprawidłowy - I C 1/10    Zapis właściwy -  I C 1/2010


Wybierz datę:

Wybierz Wydział:
lub wpisz sygnaturę akt:

Rezultaty wyszukiwania

Znaleziono 152 pozycji spełniających kryteria wyszukiwania
L.p. Data rozprawy Sygnatura akt/Przewodniczący Sala Wydział
1 2020-01-23 08:30 III Kp 1858/2019
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
2 2020-01-23 08:40 III Kp 1893/2019
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
3 2020-01-23 08:50 IV K 1037/2019
SSR Magdalena Goldschneider
P08 IV Wydział Karny
4 2020-01-23 09:00 III Kp 1795/2018
SSR Marta Skobel
20 III Wydział Karny
5 2020-01-23 09:00 VII C 1109/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
6 2020-01-23 09:00 V RC 703/2018
SSR Monika Garstka
209 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
7 2020-01-23 09:00 V RC 587/2018
SSR Marcin Bik
212 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
8 2020-01-23 09:00 VI P 338/2019
SSR Marcin Bik
212 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
9 2020-01-23 09:00 II C 765/2018
SSR Anna Sobczak-Kolek
215 II Wydział Cywilny
10 2020-01-23 09:00 I C 3837/2018
SSR Renata Tabin
226 I Wydział Cywilny
11 2020-01-23 09:00 V Nsm 1107/2019
SSR Elżbieta Redzimska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
12 2020-01-23 09:00 IV K 861/2018
SSR Tomasz Ładny
25 IV Wydział Karny
13 2020-01-23 09:00 IV K 908/2019
SSR Tomasz Ładny
25 IV Wydział Karny
14 2020-01-23 09:00 V Nsm 1500/2018
SSR Beata Boguszewska
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
15 2020-01-23 09:00 VII C 689/2019
SSR Artur Tworek
30 VII Wydział Cywilny
16 2020-01-23 09:00 III Kp 1618/2019
SSR Magdalena Goldschneider
P08 III Wydział Karny
17 2020-01-23 09:00 III K 683/2018
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
18 2020-01-23 09:00 VIII K 353/2018
SSR Maria Łukomska
P11 VIII Wydział Karny
19 2020-01-23 09:10 IV W 1920/2019
SSR Magdalena Goldschneider
P08 IV Wydział Karny
20 2020-01-23 09:15 III Kp 1439/2019
SSR Marta Skobel
20 III Wydział Karny
21 2020-01-23 09:15 II Co 931/2018
SSR Katarzyna Ilczuk - Wojtkowska
213 II Wydział Cywilny
22 2020-01-23 09:15 V Nsm 1618/2019
SSR Monika Mysiakowska-Choina
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
23 2020-01-23 09:20 II Cps 86/2019
SSR Anna Sobczak-Kolek
215 II Wydział Cywilny
24 2020-01-23 09:20 IV W 1724/2019
SSR Magdalena Goldschneider
P08 IV Wydział Karny
25 2020-01-23 09:30 V Nsm 404/2019
SSR Beata Boguszewska
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
26 2020-01-23 09:30 III Ko 1436/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
27 2020-01-23 09:30 III Ko 1469/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
28 2020-01-23 09:40 III Kp 1034/2019
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
29 2020-01-23 09:40 V Nkd 239/2019
SSR Elżbieta Redzimska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
30 2020-01-23 09:40 III Ko 1879/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
31 2020-01-23 09:45 III Ko 1817/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
32 2020-01-23 09:50 III Kp 1043/2019
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
33 2020-01-23 09:50 III Ko 1643/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
34 2020-01-23 09:50 III Ko 1829/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
35 2020-01-23 09:55 III Kp 1061/2019
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
36 2020-01-23 09:55 III Ko 1782/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
37 2020-01-23 10:00 III Kp 1082/2019
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
38 2020-01-23 10:00 VII Ns 440/2018
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
39 2020-01-23 10:00 V RC 581/2018
SSR Monika Garstka
209 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
40 2020-01-23 10:00 IV K 647/2019
SSR Dominika Ciszewska
33 IV Wydział Karny
41 2020-01-23 10:00 III K 511/2018
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
42 2020-01-23 10:00 III Ko 1621/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
43 2020-01-23 10:05 III Ko 1814/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
44 2020-01-23 10:10 III Kp 1193/2019
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
45 2020-01-23 10:15 III Kp 1194/2019
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
46 2020-01-23 10:15 II Ns 528/2019
SSR Anna Sobczak-Kolek
215 II Wydział Cywilny
47 2020-01-23 10:15 V Nsm 1730/2019
SSR Monika Mysiakowska-Choina
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
48 2020-01-23 10:15 III Ko 1512/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
49 2020-01-23 10:20 III Kp 1036/2019
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
50 2020-01-23 10:20 V Nsm 1305/2019
SSR Elżbieta Redzimska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
51 2020-01-23 10:25 III K 614/2019
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
52 2020-01-23 10:25 III Ko 1862/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
53 2020-01-23 10:30 IV K 547/2016
SSR Marta Skobel
20 IV Wydział Karny
54 2020-01-23 10:30 II C 1185/2019
SSR Katarzyna Ilczuk - Wojtkowska
213 II Wydział Cywilny
55 2020-01-23 10:30 V Nsm 962/2019
SSR Beata Boguszewska
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
56 2020-01-23 10:30 IV K 904/2019
SSR Magdalena Goldschneider
P08 IV Wydział Karny
57 2020-01-23 10:30 VIII K 568/2018
SSR Maria Łukomska
P11 VIII Wydział Karny
58 2020-01-23 10:30 III Ko 1831/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
59 2020-01-23 10:35 III Ko 1832/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
60 2020-01-23 10:40 III Ko 1853/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
61 2020-01-23 10:45 VII Co 1236/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
62 2020-01-23 10:45 II Co 1299/2019
SSR Anna Sobczak-Kolek
215 II Wydział Cywilny
63 2020-01-23 10:45 III Ko 1854/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
64 2020-01-23 10:50 III Ko 1859/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
65 2020-01-23 10:55 III Ko 1858/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
66 2020-01-23 11:00 II C 2374/2019
SSR Anna Sobczak-Kolek
215 II Wydział Cywilny
67 2020-01-23 11:00 V Nsm 588/2019
SSR Elżbieta Redzimska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
68 2020-01-23 11:00 VII C 1959/2018
SSR Artur Tworek
30 VII Wydział Cywilny
69 2020-01-23 11:00 IV K 990/2019
SSR Magdalena Goldschneider
P08 IV Wydział Karny
70 2020-01-23 11:00 III Ko 1869/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
71 2020-01-23 11:00 IV K 559/2017
SSR Marcin Krakowiak
P41 IV Wydział Karny
72 2020-01-23 11:05 III Ko 1875/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
73 2020-01-23 11:10 III Ko 1878/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
74 2020-01-23 11:15 VII Cps 38/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
75 2020-01-23 11:15 VII C 398/2019
SSR Artur Tworek
30 VII Wydział Cywilny
76 2020-01-23 11:15 III Ko 1886/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
77 2020-01-23 11:20 III Ko 1893/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
78 2020-01-23 11:30 II Co 1316/2019
SSR Anna Sobczak-Kolek
215 II Wydział Cywilny
79 2020-01-23 11:30 VII Ns 366/2018
SSR Artur Tworek
30 VII Wydział Cywilny
80 2020-01-23 11:30 III Ko 1786/2019
SSR Dorota Zielińska
P13 III Wydział Karny
81 2020-01-23 11:45 VII C 1731/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
82 2020-01-23 11:45 II C 1461/2019
SSR Anna Sobczak-Kolek
215 II Wydział Cywilny
83 2020-01-23 11:45 V RC 636/2019
SSR Monika Mysiakowska-Choina
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
84 2020-01-23 11:45 VIII K 779/2018
SSR Maria Łukomska
P11 VIII Wydział Karny
85 2020-01-23 11:50 V RC 469/2019
SSR Elżbieta Redzimska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
86 2020-01-23 11:55 V RC 897/2018
SSR Monika Garstka
209 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
87 2020-01-23 12:00 III K 295/2017
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
88 2020-01-23 12:00 V RC 744/2018
SSR Monika Garstka
209 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
89 2020-01-23 12:00 VI P 278/2019
SSR Marcin Bik
212 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
90 2020-01-23 12:00 II C 2457/2018
SSR Katarzyna Ilczuk - Wojtkowska
213 II Wydział Cywilny
91 2020-01-23 12:00 II C 2334/2019
SSR Anna Sobczak-Kolek
215 II Wydział Cywilny
92 2020-01-23 12:00 I C 1504/2018
SSR Renata Tabin
226 I Wydział Cywilny
93 2020-01-23 12:00 V Opm 320/2018
SSR Magdalena Trzcińska
5 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
94 2020-01-23 12:20 VII C 1342/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
95 2020-01-23 12:30 I C 256/2019
SSR Renata Tabin
226 I Wydział Cywilny
96 2020-01-23 12:30 V Nkd 594/2018
SSR Elżbieta Redzimska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
97 2020-01-23 12:30 VII Ns 422/2019
SSR Artur Tworek
30 VII Wydział Cywilny
98 2020-01-23 12:40 IV K 477/2019
SSR Tomasz Ładny
25 IV Wydział Karny
99 2020-01-23 12:45 II C 2087/2019
SSR Katarzyna Ilczuk - Wojtkowska
213 II Wydział Cywilny
100 2020-01-23 12:45 II Ns 293/2018
SSR Anna Sobczak-Kolek
215 II Wydział Cywilny
101 2020-01-23 12:45 V RC 631/2019
SSR Monika Mysiakowska-Choina
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
102 2020-01-23 13:00 VII Ns 416/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
103 2020-01-23 13:00 V RC 927/2018
SSR Marcin Bik
212 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
104 2020-01-23 13:00 IV K 1150/2017
SSR Tomasz Ładny
25 IV Wydział Karny
105 2020-01-23 13:00 VII Ns 283/2016
SSR Artur Tworek
30 VII Wydział Cywilny
106 2020-01-23 13:15 II Ns 7/2019
SSR Katarzyna Ilczuk - Wojtkowska
213 II Wydział Cywilny
107 2020-01-23 13:15 II C 2326/2018
SSR Anna Sobczak-Kolek
215 II Wydział Cywilny
108 2020-01-23 13:30 III K 467/2017
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
109 2020-01-23 13:30 V RC 215/2019
SSR Monika Garstka
209 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
110 2020-01-23 13:30 II C 2027/2019
SSR Katarzyna Ilczuk - Wojtkowska
213 II Wydział Cywilny
111 2020-01-23 13:30 V RNs 514/2019
SSR Beata Boguszewska
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
112 2020-01-23 13:40 VII C 988/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
113 2020-01-23 13:45 V RC 625/2019
SSR Monika Mysiakowska-Choina
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
114 2020-01-23 13:45 III K 969/2019
SSR Józef Biegański
P09 III Wydział Karny
115 2020-01-23 14:00 VII C 984/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
116 2020-01-23 14:00 II C 406/2019
SSR Katarzyna Ilczuk - Wojtkowska
213 II Wydział Cywilny
117 2020-01-23 14:00 I C 2819/2019
SSR Renata Tabin
226 I Wydział Cywilny
118 2020-01-23 14:00 V Nsm 390/2019
SSR Elżbieta Redzimska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
119 2020-01-23 14:00 IV K 268/2019
SSR Tomasz Ładny
25 IV Wydział Karny
120 2020-01-23 14:00 IV K 546/2017
SSR Magdalena Goldschneider
P08 IV Wydział Karny
121 2020-01-23 14:00 VIII K 114/2018
SSR Maria Łukomska
P11 VIII Wydział Karny
122 2020-01-23 14:20 VII C 1456/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
123 2020-01-23 14:20 II Ns 603/2019
SSR Katarzyna Ilczuk - Wojtkowska
213 II Wydział Cywilny
124 2020-01-23 14:30 V RC 917/2018
SSR Monika Garstka
209 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
125 2020-01-23 14:30 I C 2406/2019
SSR Renata Tabin
226 I Wydział Cywilny
126 2020-01-23 14:30 V Nsm 2106/2019
SSR Elżbieta Redzimska
24 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
127 2020-01-23 14:30 V Cps 414/2019
SSR Beata Boguszewska
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
128 2020-01-23 14:30 V Nw 123/2015
SSR Beata Boguszewska
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
129 2020-01-23 14:40 II C 1221/2019
SSR Katarzyna Ilczuk - Wojtkowska
213 II Wydział Cywilny
130 2020-01-23 14:40 I Ns 707/2019
SSR Renata Tabin
226 I Wydział Cywilny
131 2020-01-23 14:45 VI P 197/2019
SSR Marcin Bik
212 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
132 2020-01-23 14:50 VII C 1479/2018
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
133 2020-01-23 14:50 V Nsm 946/2019
SSR Beata Boguszewska
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
134 2020-01-23 14:50 V RNs 805/2019
SSR Beata Boguszewska
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
135 2020-01-23 15:00 III K 609/2016
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
136 2020-01-23 15:00 III W 937/2019
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
137 2020-01-23 15:00 VII C 196/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
138 2020-01-23 15:00 V RC 868/2018
SSR Monika Garstka
209 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
139 2020-01-23 15:00 V RC 571/2018
SSR Marcin Bik
212 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
140 2020-01-23 15:00 VI P 357/2019
SSR Marcin Bik
212 VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
141 2020-01-23 15:00 V RNs 774/2019
SSR Monika Mysiakowska-Choina
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
142 2020-01-23 15:00 I C 2417/2019
SSR Renata Tabin
226 I Wydział Cywilny
143 2020-01-23 15:10 III W 568/2019
SSR Barbara Zawisza
203 III Wydział Karny
144 2020-01-23 15:15 V Nsm 1843/2019
SSR Monika Mysiakowska-Choina
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
145 2020-01-23 15:20 VII C 804/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
146 2020-01-23 15:20 V RC 473/2019
SSR Beata Boguszewska
26 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
147 2020-01-23 15:20 III Kp 1173/2019
SSR Maria Łukomska
P11 III Wydział Karny
148 2020-01-23 15:30 VII Co 1128/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny
149 2020-01-23 15:30 V RNs 883/2019
SSR Monika Mysiakowska-Choina
216 V Wydział Rodzinny i Nieletnich
150 2020-01-23 15:30 VII C 252/2018
SSR Artur Tworek
30 VII Wydział Cywilny
151 2020-01-23 15:35 VII C 585/2019
SSR Artur Tworek
30 VII Wydział Cywilny
152 2020-01-23 15:40 VII C 112/2019
SSR Karol Rospończyk
205 VII Wydział Cywilny

Ostatnia aktualizacja danych: 2020-01-23 06:17:15


wstecz     na górę

Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Informację wytworzył: Marcin Szymanski
Informację opublikował: Konrad Popiołek
Czas wytworzenia informacji: 27.10.2016
Dokument oglądany razy: 487 612